Agroturystyka- dobrym pomysłem dla ludzi z miasta

W dobie, gdzie coraz więcej ludzi zamieszkuje miasto, coraz więcej osób pragnie wypoczynku na wsi. Wcale nie szukają oni noclegów nad morzem, czy w górach w popularnych dla turystów miasteczkach. Po prostu decydują się oni na wypoczynek w krajobrazie polskiej wsi, gdzie wszystko toczy się naturalnym rytmem. Jest to dobra propozycja dla ludzi zamieszkujących duże miasta przez długie lata. Ponadto z takiej propozycji mogą skorzystać rodziny z dziećmi, lub pary emerytów. Wypoczynek na wsi, szczególnie takiej gdzie w gospodarstwie są zwierzęta, może być dużą frajdą dla dzieci. Jazda konna, swojskie jajka, wędliny, sery, to coś czego nie uświadczymy w mieście. Co więcej taki wypoczynek jest niezwykle tani, dzięki czemu zamiast np. 7 dni odpoczynku nad morzem można spędzić 10 dni na wsi. Cisza i spokój jaki panuje w takich miejscowościach jest niesamowity. Ponadto rechot żab z pobliskich stawów pozwala na poczucie się jak w raju. Warto wybierać taki wypoczynek, gdyż jest zdrowy i pomaga nabrać dystansu do świata.

Comments are closed.

Advertisement
 • Niepewne wakacje

  Niepewne wakacje

  W obliczu nagminnie upadających biur podróży można się poważnie zastanawiać czy ma sens wyjeżdżanie na zagraniczne wakacje z jakimkolwiek touroperatorem. Nawet same gwarancje bankowe, które każde biuro jest obowiązane posiadać, nie da nam pewności udanego urlopu. De facto, bowiem kryzys, który dotknął branżę turystyczną, coraz mocniej daje się we znaki. W tym roku wprawdzie biur …»
 • Inne podejście do wycieczki

  Inne podejście do wycieczki

  Jeśli jesteście singlami i podchodzimy do wycieczki pod zupełnie innym kryteriami to dzisiaj możemy na tym zyskać. Typowo męskie wakacje są dziś w modzie o czym świadczy specjalna mapa turystyczna, która ma dość nietypowy podział na kraju ze względu na to, że podzielone są one na wielkość biustu. Dzięki takiej praktycznej ściągawce możemy dowiedzieć się, …»
 • Gdzie jechać na urlop?

  Gdzie jechać na urlop?

  Zbliża się czas urlopowy. Lipiec i sierpień to czas kiedy każdy chce odpocząć po roku ciężkiej pracy, nabrać wiatru w żagle, odetchnąć chociaż przez chwilę. W czasie odpoczynku warto też, zwiedzić nowe miejsca, zobaczyć nowe nieznane dotąd rzeczy. Polacy coraz częściej, decydują się na różnego rodzaju wycieczki zagraniczne. Nie są nastawieni jedynie na leżenia na …»
Kalandarz wpisów
June 2013
M T W T F S S
« May   Jul »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930